Solidna Firma z Wieloletnim Doświadczeniem

Biuro eLeM działa na rynku już od 2005 roku. Zapewniamy klientom profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Misją naszego biura jest zapewnienie Państwu spokoju przy prowadzeniu firmy i umożliwienie rozwoju, bez konieczności wnikania w zagadnienia księgowe. Od tego jesteśmy my!

Zapewniamy pełen zakres usług w obrębie księgowości oraz administrowania płacami i kadrami. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę, jak i jednorazowe wsparcie i konsultacje. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości w kwestii prowadzenia swojej działalności, chętnie pomożemy. Nasi klienci mogą też skorzystać także z szeregu usług dodatkowych. 

Możesz nam zaufać

Wiemy, jak ważne jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji. Dlatego uczestniczymy w wielu kursach i szkoleniach, jak i rozwijamy się prenumerując fachowe wydawnictwa. Chcemy być na bieżąco w obliczu zmieniających się przepisów reagować natychmiastowo na zmiany w prawie podatkowym. Dzięki temu nasi klienci mają zapewnioną fachową obsługę. Dbamy również o bezpieczeństwo naszych systemów, aby zapewnić Państwu jak najwyższą jakoś usług i bezpieczeństwo.

Co możemy zaoferować naszym klientom

Biuro eLeM zapewnia obsługę w formie tradycyjnej, na bazie spotkań i rozliczania dokumentów papierowych oraz on-line, gdzie przekazywanie dokumentów odbywa się elektronicznie. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i dostosowujemy ofertę do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług oraz do kontaktu poprzez formularz na stronie, e-mail lub telefonicznie.

Wiedza, którą się dzielimy

Staramy się również przekazywać pozyskaną wiedzę w sposób prosty i przystępny. Prowadzimy stronę z aktualnościami wyjaśniającymi nawet najtrudniejsze zagadnienia. Klienci, którzy zapiszą się do newslettera, raz w miesiącu będą otrzymywali zestaw najważniejszych informacji z naszej branży. 

Na podstawie art. 76h ust. 1 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2013 r. poz. 330, z późn. zm.) jesteśmy ubezpieczeni zarówno w zakresie obowiązkowym (OC) jak i dobrowolnym – numer polisy BRS00010704, okres ubezpieczenia: od 04-10-2022 do 03-10-2023.  Poproś o dostęp do polisy: biuro@elembiuro.com.pl